לקוחות מספרות

לקוחות מספרות

איך עזרתי להן ואיך אני יכולה לעזור גם לכם… 

מה מספרות הלקוחות שלי על התכנית ועל השינוי שהיא חוללה בעסק שלהן 

איילת זיו: התכנית שדרגה אותי לרמה מקצועית אחרת
ידעתי שאני צריכה להתחיל לשווק, וחשבתי שאצטרך 3 בעלי מקצוע שונים, ופתאום באה עידית והציעה לי את כל מה שהייתי צריכה, בתכנית אחת, עם מורה אחת.
בתכנית בניתי את התשתית לשיווק העסק שלי וזה ממש שדרג אותי לרמה מקצועית אחרת. היום קל לי מאוד לכתוב נכון ומהר. אני מבינה בדיוק מה אני רוצה לקדם. אני מבינה בדיוק למי אני צריכה לפנות ואיך לפנות אליהם. וזה ללא ספק מביא תוצאות יוצאות דופן.
איילת זיו
מתקנת לבבות שבורים
אירית שקד: סגרתי טיול באיטליה הודות לתכנית של עידית
הגעתי לתכנית של עידית כי חיפשתי מישהו שיעזור לי לכתוב בעצמי את התכנים לשיווק העסק בדרך יעילה. בתכנית קיבלתי הרבה מעבר למה שציפיתי: למידה ברמה גבוהה ביותר, השקעה אדירה, אכפתיות, מענה מכל הלב, זמינות, ותחושה שכל אחת מאתנו והעסק שלה חשובות לה כאילו הם שלה.
בעקבות מה שלמדתי בתכנית שיניתי את כל פעילות השיווק בסטודיו, והשינוי שחל בהיקפי העבודה פשוט מדהים: תוך זמן קצר מילאתי 3 קבוצות ציור עד אפס מקום (ועוד אחת בדרך), וסגרתי קבוצה של 11 נשים מכל הארץ לשבוע חלומי בצפון איטליה - הכל הודות לכלים ולמוטיבציה שקיבלתי בתכנית. תאמינו לי - זה עובד! ותודה למורתנו המעולה! ממליצה בחום!"
אירית שקד
אירית שקד - לצייר. לטייל. ליהנות. בסטודיו ובחו"ל.
שרית חיים: התכנית שינתה את חיי המקצועיים
שמי שרית חיים ואני מידענית ויועצת שיווק של ספריות ציבוריות ומרכזי מידע בארגונים. הגעתי לתכנית כי הרגשתי שאני חייבת ללמוד איך כותבים בעידן האינטרנט, כדי לא להיבלע בין כל התכנים ברשת, מחד, ולהבליט את התכנים הנכונים, מאידך.
בתכנית למדתי לראשונה את המתודולוגיה של הכתיבה, גיליתי איך תופסים טרמפ על תבניות תוכן מובנות, וקיבלתי המון טיפים וכלים שאני משתמשת בהם ביום-יום. בזכות התכנית שדרגתי באופן משמעותי, לא רק את יכולת הכתיבה שלי אלא גם את הניראות הווירטואלית והמסורתית של לקוחותיי.
אני ממליצה בחום על התכנית לניהול תוכן. היא תשנה לכם את החיים המקצועיים. לי היא כבר שינתה..
שרית חיים
מידענית וסופרת
ניר קראוזה: קיבלתי מהתכנית הרבה מעבר למה שציפיתי
לפני שהגעתי לתכנית לניהול תוכן, בזבזתי את רוב זמני והרבה כסף בניסיון לשווק, אבל התקשיתי מאוד. הרגשתי שאני לא יודע מה לכתוב ואיך לעשות את זה כמו שצריך.ב-10 השבועות של התכנית עשיתי דברים שרציתי לעשות חודשים רבים לפניה: הקמתי אתר עם בלוג ויש בו כבר כמה מאמרים, יצרתי מדריך חינמי מעולה, כתבתי פוסטים של טיפים בפייסבוק, הכנתי פלאייר שמוכר, יותר אנשים מתעניינים, והכי חשוב, אני יודע כיצד להמשיך ולכתוב את התוכן שאני צריך.
קיבלתי מעידית הרבה מעבר למה שציפיתי. גם ברמת ההתייחסות לתכנים שהכנתי - היא עברה על הכל, ערכה, דייקה מילים, נתנה עצות. בלעדיה התכנים שהכנתי היו הרבה פחות טובים; וגם בהיקף החומר - בכל מיני נקודות קטנות וחשובות שאף אחד אחר לא מדבר עליהן; וגם - בהפתעות ומתנות שעזרו לי לשפר את הפעילות השיווקית.עידית היא משקיענית, מקצוענית ושמה לב לפרטים. היא עושה את זה לגבי העבודה שלה עם עצמה, והיא העבירה את זה גם אלינו. ובנוסף, מה שעזר לי מאד זה ההתייחסות האישית והמילים החמות שלה, מילים שעודדו ודחפו אותי כדי שאוציא את המקסימום שאני יכול. ממליץ בחום!
ניר קראוזה
מומחה בשיטת מיינדפולנס

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אותך לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא מה מספרות בוגרות התכנית  על השינויים שחלו בעסק שלהן בעקבות התשתית שהקימו בתכנית. סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלך…

להוריד את מדריך מסלול ההגשמה שלך שייתן לך מפת דרכים להפוך את הידע שלך לעסק משגשג תוך חצי שנה או פחות – בחינם ובאהבה ממני.

להצטרף אליי לקהילת “עצמאים כותבים” בפייסבוק, שבה אני מזמינה אותך ללמוד לכתוב תוכן, לדייק את השיווק, ולהתמלא באנרגיות טובות של עשייה והצלחה – יחד אתי.  

ניפגש ברשת

התכנית לניהול תוכן
פשוט לתכנן. לכתוב. ולמכור.

לתכנית שבה תקימי תשתית תוכן מושלמת לשיווק העסק 
בהדרכה צמודה ותוך 3 חודשים בלבד
צרי קשר או התקשרי עכשיו:

054-6617757 

מדריך בזק במתנה

“מסלול ההגשמה שלך”
עם תכנית פעולה מעשית להקמת עסק משגשג