שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

והתשובות שיקחו אתכם הכי מהר להצלחה… 

לאורך הדרך, נשאלתי שאלות רבות על ידי לקוחות, תלמידות ומתעניינות בתכנית. הנה כמה מהן והתשובות עליהן, בתקווה שיעזרו לך לקבל את ההחלטה 
הטובה ביותר עבורך

שאלה נהדרת. כי רוב בעלות העסקים כבר שמעו שהתוכן הוא המלך… אז מה זה ניהול תוכן? זה האופן שבו כתיבה והפצה של תוכן מובילים את העסק שלך לתוצאות העסקיות הרצויות: יותר לקוחות משלמים ויותר הכנסות. 

אז איך זה מתחבר אליך? יש לך אתר אינטרנט עם בלוג עסקי שהוא חלק ממנו? השעות שאת מבלןה בפייסבוק מביאות לך לידים ולקוחות? את מפעילה את האימייל כדי לשמור על קשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים? 
אם ענית בחיוב על 3 השאלות, אפשר להגיד שאת מייצרת תוכן כדי לשווק את העסק, ואני בטוחה שתסכימי אתי שהפעילות הזאת מצריכה ממך לא מעט זמן, ארגון ותכנון. אז הנה עוד 3 שאלות:
עם יד על הלב, האם את מתכננת את הפעילות קדימה? האם את יודעת לסנכרן בין הכתיבה שלך לבין היעדים העסקיים שלך? ושאלת השאלות: האם זה מצליח?  כדי שהתוכן שלך ישרת את העסק ולא ישתלט על החיים – צריך לנהל אותו, וזה אומר: 
* לתכנן אותו מתוך ראייה אסטרטגית
* לכתוב אותו בשפה שיווקית
* להפיץ אותו בתזמון הנכון למקומות הנכונים בצורה נכונה
* ו… וזה לא פחות חשוב… לעשות את כל זה בכמה שפחות השקעת זמן ומאמץ ועם כמה שיותר תוצאות ממשיות: יותר לידים, יותר לקוחות, יותר הכנסות ויותר רווחים. 
זאת המטרה ה-י-ח-י-ד-ה של התוכן שלך, וזה יקרה – רק אם תנהלי אותו בצורה מושכלת, שיטתית ואסטרטגית. זאת המשמעות של ניהול תוכן. ובלי זה – פשוט חבל על הזמן. שלך.

יופי של שאלה, ועכשיו בואי נבין, כשאת אומרת שאת רק רוצה לשפר את הכתיבה שלך – למה בדיוק את מתכוונת…

כי כתיבה מרשימה, עם שימוש  במלים יפות, תגרום לקוראות שלך להחמיא לך על הכתיבה הנהדרת שלך. הן בטח יעשו לך גם לייק בפייסבוק…

העניין הוא, שכתיבת תוכן היא כלי עסקי שנועד לייצר לקוחות. למען האמת, זהו הכלי העסקי החשוב ביותר בעידן הדיגיטלי, והוא לא נבחן ב”יפה”, “רהוט” או “מרשים”, אלא בחיבור הרגשי שהוא יוצר עם הקוראות, באמון שהוא בונה ובלקוחות המשלמים שהוא מביא לעסק, וזה מה שתלמדי בתכנית: איך לכתוב נכון כדי למשוך את הלקוחות הנכונים. 

האם זה ישפר את הכתיבה שלך? ועוד איך! כי איכות היא חלק חשוב ממערכת היחסים שאת רוצה לבנות עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. בנוסף, התכנית לניהול תוכן תעשה בשבילך הרבה יותר.

את תלמדי: 
* לתכנן תוכן אסטרטגי שתומך ביעדים העסקיים שלך
* לכתוב בצורה שתגרום לקוראים להתחבר אליך ולסמוך עליך
* ולעשות את זה בקלות וביעילות, ובלי לשרוף שעות על ניסוחים מורכבים…

בסופו של יום, הכתיבה שלך תהיה הרבה יותר יפה, רהוטה ומרשימה, אך לא פחות מכך – שיטתית, פונקציונלית, אפקטיבית ומתגמלת. מאוד מאוד מתגמלת!

שאלה מצוינת. באמת, מגיע לך שיסתכלו לך בעיניים, ויקשיבו לך באמת, ויעזרו לך בדיוק כשאת צריכה, ויסבירו לך מה שאת לא מבינה… זאת המשמעות של ליווי אישי צמוד, ואולי תופתעי לגלות, אבל הרבה יותר יעיל לעשות את זה מחוץ לכיתת הלימוד הפרונטלית.

אני יודעת, כי התחלתי את התכנית במפגשים פרונטליים, וכשקיבלתי פניות ממתעניינות בחו”ל – בניתי גם תכנית און ליין, ואיפשרתי לכולן להיכנס לתכנית האינטרנטית ולחזור על החומר בזמנן הפנוי. תוך חודש-חודש וחצי הכיתה כמעט התרוקנה לגמרי.

מה לעשות, במציאות הישראלית, עומס הפקקים ועלויות החניה הם שיקול מנצח. אני יכולה לספר לך, שבאופן כרוני תלמידות שנתקעו בפקקים היו מאחרות לשיעור, וגרוע מזה, הן היו מגיעות בחוויית הישרדות של מי ששרדה את הפקקים כדי לספר… ומי ששילמה את המחיר הייתה הלמידה.

הבנתי את ה”רמז”, בניתי את התכנית מחדש כתכנית אינטרנטית מושקעת ברמות, הוספתי לה מעגל תמיכה מחבק ומעצים – אין דברים כאלה בשום תכנית אחרת… כולל גישה למייל האישי שלי 24/7, והוספתי שני שיעורי בונוס להכוונה והאצה.

מי שלוקחת את עצמה ברצינות ועובדת לפי ההנחיות שלי – יכולה תוך 3 חודשים להקים תשתית תוכן מושלמת לשיווק ולהתחיל למשוך לקוחות ולהגדיל משמעותית את ההכנסות.  

זה לא קשור לפורמט. זה קשור למחויבות האישית שלך להצלחה העסקית שלך ולמסגרת התכנית. אני פה – כדי לעזור, להוביל ולהעצים. בלי פקקים בדרך 🙂 

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אותך לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא מה מספרות בוגרות התכנית  על השינויים שחלו בעסק שלהן בעקבות התשתית שהקימו בתכנית. סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלך…

להוריד את מדריך מסלול ההגשמה שלך שייתן לך מפת דרכים להפוך את הידע שלך לעסק משגשג תוך חצי שנה או פחות – בחינם ובאהבה ממני.

להצטרף אליי לקהילת “עצמאים כותבים” בפייסבוק, שבה אני מזמינה אותך ללמוד לכתוב תוכן, לדייק את השיווק, ולהתמלא באנרגיות טובות של עשייה והצלחה – יחד אתי.  

ניפגש ברשת

התכנית לניהול תוכן
פשוט לתכנן. לכתוב. ולמכור.

לתכנית שבה תקימי תשתית תוכן מושלמת לשיווק העסק 
בהדרכה צמודה ותוך 3 חודשים בלבד
צרי קשר או התקשרי עכשיו:

054-6617757 

מדריך בזק במתנה

“מסלול ההגשמה שלך”
עם תכנית פעולה מעשית להקמת עסק משגשג