התחילו כאן

כמה מילים עליי... ועליכם...

ואיך אני יכולה לעזור לכם להקים נוכחות תוכן מניבה

הייעוד שלי הוא ללמד אותך לכתוב ולהפיץ תוכן שיוביל אליך לקוחות משלמים

ברוכה הבאה לאתר ההדגמה של התכנית לניהול תוכן, המקום שבו נשים שרוצות לבנות לעצמן בסיס כלכלי יציב, יכולות למצוא מאמרי הדרכה, מידע מועיל, עצות, תובנות, מקורות ידע והשראה לכתיבה והפצה של תוכן לשיווק העסק.

שלום לכן,
שמי עידית נעמן, ואני רוצה להודות לך שהגעת לכאן. 

נתחיל עם כמה מלים עליך
אם טרחת והגעת עד לכאן, אני מניחה שאת מחפשת כלים מעשיים ופתרונות, שיעזרו לך לחבר בין העסק שהקמת, לבין כל אותם לקוחות שמחפשים אותך וזקוקים לידע הנהדר והמועיל שלך. בצדק! השקעת כל כך הרבה מחשבה ולמידה במומחיות ובידע שלך. יש לך כל כך הרבה לתת ולעזור. אבל בלי התוכן הנכון – זה לא יקרה, או לא יקרה כפי שהיית רוצה, וחבל.

אני כל כך שמחה שהגעת! בדיוק בשביל נשים נחושות ומקצועיות כמוך הקמתי את האתר הזה: לעזור לך להגיע ליותר לקוחות משלמים, להגדיל את הרווחיות, ולממש את הייעוד שלך בעולם! 

ועכשיו, ברשותך, כמה מלים עליי
נולדתי בענף הפרסום. גדלתי בעיתונות הלוחמת, ולפני 25 שנה הקמתי חברה לתקשורת שיווקית. שנתיים אחר כך פרצה מהפכת המידע הדיגיטלית והעולם השתנה. ביל גייטס הכריז שהתוכן הוא המלך, פעילות השיווק עלתה לאוויר, גוגל תפסה פיקוד על האינטרנט, ואני פתחתי אתר והתחלתי לכתוב תוכן.

מומחי האינטרנט שפגשתי צחקו עליי. אמרו לי שבאינטרנט הכל חינם, ושאף אחד לא ישלם על תוכן. אז ארזתי מזוודה ונסעתי לארה”ב, כדי ללמוד איך עושים כסף מתוכן חינמי. פגשתי את גדולי המומחים, למדתי מטובי המורים, וחזרתי ארצה מצוידת בכל הכלים והכללים של השיווק באמצעות תוכן.

כי תוכן – זה דבר אחד, אבל שיווק באמצעות תוכן – זה כבר משהו אחר. ואם את לא עושה את זה כמו שצריך – את עלולה לשרוף שעות וימים ואפילו שבועות מייגעים ומתישים על כתיבה, והלקוחות לא יבואו…

ואז הבנתי שיש לי ייעוד
הבנתי שהייעוד שלי, הוא קודם כל, להדריך נשים כמוך, שרוצות יותר הכנסות, לעשות שיווק באמצעות תוכן בצורה שיטתית ואפקטיבית, ולהשתמש ב-25 שנות הניסיון שצברתי, כדי לפתח תבניות, נוסחאות וכלי עזר שיעזרו לכן לייעל את תהליך הכתיבה וההפצה של התוכן.

בנוסף, הבנתי כמה חשוב להציע לך מסגרת תומכת ומעצימה, שתיתן מענה לחששות, ללבטים ולקשיים שלך בדרך להגשים את החלומות ולהפוך את הידע שלך למקור הכנסה.

מה אני מביאה אתי ומה אני יכולה לעשות בשבילך

  • חוץ מקורסים ותכניות ליווי אצל טובי המומחים בתחומים השונים של הניו מדיה (שמאפשרים לי להעניק לך כלים עכשוויים פורצי דרך כדי לעקוף את כל המתחרות בסיבוב)
  • וחוץ מהכשרה מעשית כמקדמת אתרים במכללת ג’ון ברייס (שסוגרת לך גם את הפינה של הקידום, מהזווית של התוכן) 
  • וחוץ מ-25 שנות פעילות בתחום התחקיר, הכתיבה, העריכה וההפקה בתחומים שונים ומגוונים (שמאפשרות לי להיכנס במהירות ולעומק לעולם העסקי שלך ולעזור לך למצוא את החיבור המיטבי לשיווק)
  • וחוץ מחשיבה יצירתית ויכולת למצוא רעיונות מדליקים וכמה שיותר (נו… הבנת…)
  • וחוץ ממיומנות שנרכשה בעבודה מול מאות לקוחות, למצוא במהירות את הפתרונות הטובים והמועילים ביותר להצלחתך
  • וחוץ מלעקוב אחר כל החידושים בתחום ולהביא לך את הידע הכי טרי ופורץ דרך שיש
  • וחוץ מתשוקה ענקית לקדם אותך – הכי מהר והכי רחוק שאפשר, לפעמים אפילו יותר ממה שאת מרשה לעצמך לחלום…

התכנית לניהול תוכן 

את כל זה ועוד, יצקתי בתכנית ליווי מעשית, מרוכזת ומקיפה, שבה אנחנו כותבות ובונות ביחד תשתית תוכן מושלמת לשיווק העסק שלך – תוך 3 חודשים בלבד!
התכנית משלבת הדרכות אינטרנטיות עם 2 מפגשים אישיים להעצמה והאצה לשיווק ומכירות (בכםוף למספר המשתתפות), בנוסף למגוון רחב של ערוצי תמיכה וסיוע, 24/7 לאורך כל התכנית.

אז אם יש לך מיומנות מקצועית שחשוב לך להפוך לעסק משגשג, ואולי יש לך ידע או חלום שאת רוצה למנף להכנסה נוספת – אני מזמינה אותך להצטרף אליי כבר לתכנית הקרובה, ולאפשר לי להוביל אותך אל ההצלחה.
היא מחכה לך.

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אותך לעשות עוד 3 דברים חשובים

לקרוא מה מספרות בוגרות התכנית  על השינויים שחלו בעסק שלהן בעקבות התשתית שהקימו בתכנית. סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלך…

להוריד את מדריך מסלול ההגשמה שלך שייתן לך מפת דרכים להפוך את הידע שלך לעסק משגשג תוך חצי שנה או פחות – בחינם ובאהבה ממני.

להצטרף אליי לקהילת “עצמאים כותבים” בפייסבוק, שבה אני מזמינה אותך ללמוד לכתוב תוכן, לדייק את השיווק, ולהתמלא באנרגיות טובות של עשייה והצלחה – יחד אתי.  

ניפגש ברשת

התכנית לניהול תוכן
פשוט לתכנן. לכתוב. ולמכור.

לתכנית שבה תקימי תשתית תוכן מושלמת לשיווק העסק 
בהדרכה צמודה ותוך 3 חודשים בלבד
צרי קשר או התקשרי עכשיו:

054-6617757 

מדריך בזק במתנה

“מסלול ההגשמה שלך”
עם תכנית פעולה מעשית להקמת עסק משגשג